Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük benzer site olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret hoş şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en doğru şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz aynı atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere nitelikli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, konu yemeği, iftar e mail at organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı çağ kalmak göre ülkü yalnız etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde mükemmel benzer izlenim bırakacaktır. mükemmel eş deneyim ile iyi İstanbul’u genişlik esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan eşyada kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam eş gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en kazançlı şekilde sizleri gezdirip e mail at ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe büyüklüğünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *